25 Червня, 2021 р., 10:29
На виконання Указу Президента України від 18 травня 2019 року № 286 "Про Стратегію національно-патріотичного виховання", розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 року № 1233 "Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року" та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049  "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка" (зі змінами) (далі – Порядок проведення конкурсу), з метою комплексного розвитку національно-патріотичного виховання та надання підтримки громадським об'єднанням у 2021 році на виконання заходів щодо національно-патріотичного виховання Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2021 році.
23 Червня, 2021 р., 15:37
Червоненська селищна рада запрошує ВАС відзначити  25-у річницю Конституції України Програма заходу 28.06.2021
23 Червня, 2021 р., 15:09
17 червня 2021 молодь та активісти Червоненської громади долучилися до участі у заході «Зроби свідомий вибір-здоровий та безпечний спосіб життя» в рамках інформаційно-просвітницького проєкту «Обласна школа волонтера здорового способу життя». Захід відбувся за ініціативи громадської організації «Територія здоров’я, краси та успіху» та Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації. Дякуємо ГО " Територія здоров'я, краси та успіху" за класний захід, за море позитиву та неймовірний шквал емоцій отриманих учасниками заходу.
18 Червня, 2021 р., 13:39
Державною регуляторною службою України підготовлено Методичні рекомендації щодо здійснення органами місцевого самоврядування державної регуляторної політики, державного нагляду (контролю), особливостей проведення перегляду регіональних регуляторних актів щодо їх відповідності вимогам чинного законодавства, реалізації державної політики з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності та, відповідно, механізму взаємодії органів місцевого самоврядування та ДРС за цими напрямами.
18 Червня, 2021 р., 13:19
У червні розпочався перехідний період запровадження електронних листків непрацездатності, який триватиме до кінця серпня 2021 року. Протягом цього часу громадяни мають можливість отримати як електронний, так і паперовий листок непрацездатності.
18 Червня, 2021 р., 13:18
10 червня 2021 року набирає чинності Закон України від                                          5 лютого 2021 року № 1217-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”.
18 Червня, 2021 р., 13:13
З 1 травня 2021 року надання житлових субсидій в Україні відбувається по-новому. Продовжуємо надавати відповіді на найбільш поширенні запитання громадян.
16 Червня, 2021 р., 11:36
Дата:20 Вересня - 01 Жовтня 09:00 - 18:00