Про затвердження Програм (51 сесія)

Андрушівського району Житомирської області

П’ятдесят перша сесія                                                          сьомого скликання

від 23.12. 2019 року

Про затвердження Програм

Відповідно до п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 91 Бюджетного кодексу України, відповідно ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про охорону дитинства», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та з метою реалізації прав окремих категорій громадян Червоненської селищної ОТГ на пільговий проїзд приміським автомобільним транспортом загального користування, з метою активізації вирішення невідкладних питань соціально-побутового, організаційно-правового і культурного обслуговування, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Селищну програму соціального захисту інвалідів по зору 1-2 групи по Червоненській селищній об’єднаній територіальній громаді на 2020 рік. (Додається)

2. Затвердити Програму розвитку фізичної культури і спорту Червоненської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки. (Додається)

3. Затвердити Програму охорони навколишнього природного середовища Червоненської селищної об'єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки. Червоненській селищній об’єднаній територіальній громаді. (Додається)

4. Затвердити Програму оздоровлення та відпочинку дітей Червоненської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки. (Додається)

5. Затвердити Програму про використання коштів спеціального фонду селищного бюджету ОТГ на благоустрій та ремонт і утримання доріг комунальної власності в селищі та селах ОТГ з благодійних внесків на 2020 рік. (Додається)

6. Затвердити Програму зайнятості населення на території Червоненської селищної об’єднаної територіальної громади Андрушівського району на 2020 рік. (Додається)

7. Затвердити Програму фінансування видатків на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах окремим категоріям громадян Червоненської селищної ОТГ на 2020 рік (додається) та Порядок відшкодування компенсаційних виплат на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах окремим категоріям громадян Червоненської селищної ОТГ на 2020 рік (додається).

8. Затвердити Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2020 рік. (Додається)

9. Затвердити Додаток до Програми розвитку охорони здоров’я Червоненської селищної ради на 2017-2020 роки на 2020 рік. (Додається)

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

Селищний голова                                                                        Юрій ЯЩУК