Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про спрямування залишків коштів освітньої субвенції та додаткової дотації (60 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

Шістдесята сесія                                                                       сьомого скликання

від  23.09.2020 року

 

Про спрямування залишків

коштів освітньої субвенції та

додаткової дотації

 

     Відповідно ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 1032 Бюджетного кодексу України, пункту 8 Порядку та умов надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 року №6 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ №193 від 27.02.2019р., розглянувши листи відділу освіти та економічного розвитку за № 77,78 від 17.09.2020року, враховуючи висновок постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Спрямувати залишок коштів освітньої субвенції, який склався станом на 01.01.2020 року, в сумі 1536 (одна тисяча п’ятсот тридцять шість) гривень, на придбання мережевого обладнання для проведення інтернету по Глинівецькій ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Спрямувати залишок коштів додаткової дотації, який склався станом на 01.01.2020 року, в сумі 1742 (одна тисяча сімсот сорок дві) гривні, на придбання товарів для Глинівецької ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Начальнику фінансового відділу (Шевчук Н.В.) внести відповідні зміни до розпису місцевого бюджету на 2020 рік за програмною та економічною ознаками.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

Селищний голова                                                                   Юрій ЯЩУК