Про затвердження проекту «Виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення заходів з реконструкції Червоненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. із застосуванням енергозберігаючих технологій»

Андрушівського району Житомирської області

Десята сесія                                                                                                      першого скликання

від 22 липня 2016 року

Про затвердження проекту

«Виготовлення проектно-кошторисної

документації для проведення заходів

з реконструкції Червоненської

загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

із застосуванням

енергозберігаючих технологій»

Відповідно до пункту 5 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. № 200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

Згідно з висновком Комісії міністерства регіонального розвитку, з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад проектних заявок на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Та згідно з Програмою соціально-економічного розвитку Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2016 рік (Розділ5 Напрям 7 Пункт 6)

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити проект «Виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення заходів з реконструкції Червоненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. із застосуванням енергозберігаючих технологій» (додаток 1 – висновок мінрегіону).
  2. Здійснити видатки пов’язані з фінансуванням за рахунок субвенції на розвиток інфраструктури на розвиток об’єднаних територіальних громад згідно з чинним законодавством.
  3. Оприлюднення інформації про проект в місцевих засобах масової інформації.

Селищний голова                                                                                     Ю.В. Ящук