8 скликання (4 проєкт 2): Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Червоненська селищна рада

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

4 сесія VIII скликання

Від   січня  2021 року                                                                                               № __

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтями 30, 56 Закону України «Про землеустрій» ст. 116, 118, 121, 122, Земельного Кодексу України, розглянувши заяви громадян „ Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл  на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) враховуючи те, що дані громадяни набули право власності на майно та згідно записів в земельно-облікових документах відповідно додатку № 1, № 2  даного рішення.

2. Дозволити громадянину  замовити і виготовити у відповідних землевпорядних організаціях, що мають ліцензії на виконання вказаних робіт, технічну документацію із землеустрою  на земельні ділянки на площу що вказана в додатку № 1, № 2 даного рішення.

3. Встановити термін дії наданого дозволу даного рішення на період 1 (одного) року з дати прийняття цього рішення.

4. У випадку, коли громадянин, кому надано дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  у відповідності даного рішення не надасть у вказаний термін погоджену документацію із землеустрою на затвердження до Червоненської селищної ради, дозвіл вважатиметься анульованим.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Селищний голова                                                                                            Юрій ЯЩУК

Додаток №1

до рішення  4 сесії

восьмого  скликання від  січня 2021 року