8 скликання (11 сесія): Про надання дозволу на розроблення документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

XІ сесія VIII скликання

від  20 серпня  2021 року                                                                                № 277

Про надання дозволу

на розроблення документацій із землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

Керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 116, ст. 118, ст. 121, ст. 122 Земельного Кодексу України,  розглянувши заяви громадян та заслухавши інформацію спеціаліста І категорії земельних ресурсів комунальної власності та екології Волинця О. В. про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок які розташовані в межах населених пунктів, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянам дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки які розташовані в межах населених пунктів згідно додатку № 1 даного рішення.

2. Дозволити громадянам замовити і виготовити у відповідних землевпорядних організаціях, що мають ліцензії на виконання вказаних робіт, проект землеустрою на площу, що вказана в додатку № 1 даного рішення.

3. Встановити термін дії наданого дозволу даного рішення на період 1 (одного) року з дати прийняття цього рішення.

4. У випадку, коли громадяни, кому надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у відповідності до даного рішення не надасть у вказаний термін погоджену документацію із землеустрою на затвердження до Червоненської селищної ради, дозвіл вважатиметься анульованим.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Селищний голова                                                                 Юрій ЯЩУК

ДОДАТОК № 1

до рішення одинадцятої сесії

восьмого скликання  від 20 серпня  2021р.

СПИСОК

громадян, яким надано дозвіл   на розроблення документацій із землеустрою

щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства:

Прізвище, ім'я, по батькові

Місце знаходження земельної ділянки