8 скликання (9 проєкт): Про намір передачі майна в оренду на аукціоні

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

IX сесія VIII скликання

від  20 травня 2021 року                                                                           № ___

Про намір передачі майна

в оренду на аукціоні

Керуючись  статтею 25, пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,  Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року  № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна»,  з метою врегулювання організаційних етапів, пов’язаних з передачею в оренду нерухомого майна, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на передачу в оренду на аукціоні нерухомого майна комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади, що перебуває на балансі Червоненської селищної ради, згідно додатку 1 (додається).

2. Встановити, що  окремі нежитлові приміщення №__-№__, які знаходяться в одноповерховій будівлі аптеки №50, за адресою Житомирська область, Бердичівський (Андрушівський) район, смт. Червоне, провулок  Базарний, 6,  передаються в оренду  без зміни цільового призначення, без  права їх викупу та передачі їх в суборенду

3. Встановити, що окремі нежитлові приміщення №__-№__, які знаходяться в одноповерховій будівлі аптеки №50, за адресою Житомирська область, Бердичівський (Андрушівський) район, смт. Червоне, провулок  Базарний, 6, що не використовувались в діяльності аптеки протягом трьох років, з метою їх передачі в оренду, можуть бути використані за будь-яким цільовим призначенням, без  права їх викупу та передачі їх в суборенду.

4. Затвердити умови передачі в оренду на електронному аукціоні нерухомого майна, вказаного в п.1 даного рішення, згідно з додатками 2-4 (додаються).

5. Спеціалісту юрисконсульту І категорії апарату виконавчого комітету  селищної ради Болотіну П.С. забезпечити:

5.1.  оприлюднення на офіційному сайті Червоненської селищної ради та в електронній торговій системі (ЕТС) рішення про намір передачі нерухомого майна в оренду, визначеного в п.1 цього рішення, протягом трьох робочих днів.

5.2. внесення та опублікування інформації про потенційні об’єкти оренди, вказані в п.1 даного рішення, до ЕТС в порядку, обсязі та строки, передбачені чинним законодавством.

5.3. формування в ЕТС оголошення про передачу нерухомого майна, вказаного в п. 1 даного рішення, в оренду на аукціоні згідно з умовами, визначеними в додатках 2-4 до даного рішення;

5.4. вжиття заходів щодо проведення електронного аукціону з передачі в оренду нерухомого майна, вказаного в п. 1 даного рішення.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію з питань   планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

Селищний голова                                                                                                     Юрій ЯЩУК