Про затвердження Програм (40 сесія)

Андрушівського району Житомирської області

Сорокова  сесія                                                                                                       сьомого скликання

від  22 грудня   2018 року

Про затвердження Програм

Відповідно до п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 91 Бюджетного кодексу України, з метою активізації вирішення невідкладних питань  соціально-побутового,    організаційно-правового  і культурного  обслуговування, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних з діяльністю Червоненської селищної ради на 2019 рік. (Додається)

2. Затвердити Селищну програму соціального захисту інвалідів по зору 1-2 групи на 2019 рік. (Додається)

3. Затвердити Програму підтримки в Червоненській ОТГ учасників бойових дій, які повертаютьчся з АТО та членів їхніх сімей на 2019-2021 роки. (Додається)

4. Затвердити Програму  розвитку освіти  Червоненської ОТГ на 2019-2021 роки. (Додається)

5. Затвердити Селищну програму розвитку культури на 2019-2021 роки  (Додається)

6. Затвердити Програму фінансової підтримки КНП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2019 рік. (Додається)

7. Затвердити Програму про використання коштів спеціального фонду селищного бюджету ОТГ на благоустрій та ремонт і утримання доріг комунальної власності в селищі та селах ОТГ з благодійних внесків. (Додається)

8. Затвердити Програму зайнятості населення на території об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. (Додається)

10. Затвердити Додаток до Програми розвитку охорони здоров’я Червоненської селищної ради на 2017-2020 роки на 2019 рік. (Додається)

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

Селищний голова                                                                                       Ящук Ю.В.