Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про передачу у власність земельної ділянки ( 56 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

П’ятдесят шоста  сесія                                                                  сьомого  скликання

від  01 червня 2020 року 

 

Про передачу у власність

земельної ділянки

 

            Заслухавши інформацію спеціаліста земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради Волинця О. В., керуючись ст. 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та розглянувши заяву гр. Шашлюка Миколи Володимировича учасника АТО  Червоненської селищної ради Андрушівського району, щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населеного пункту смт. Червоне, що знаходяться у комунальній власності селищної ради, враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Передати у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства  за межами населеного пункту смт. Червоне:

  • Шашлюку Миколі Володимировичу  кад. № 1820355600:04:000:0360 площею 2,0000 га.

2. Спеціалісту – земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради внести зміни в земельно – облікові документи.

  

 

 

Селищний голова                                                                        Юрій ЯЩУК