Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про виконання «Програми знешкодження невідомих, заборонених пестицидів та отрутохімікатів за 2016 рік» (43 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

Сорок третя сесія                                                                   сьомого скликання

від  24 квітня  2019 року                                               

 

Про виконання «Програми знешкодження

невідомих, заборонених пестицидів та

отрутохімікатів за 2016 рік»

 

     Відповідно ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію про виконання програми знешкодження невідомих, заборонених пестицидів та отрутохімікатів на 2016 рік на території Червоненської селищної ради Андрушівського району, врахувавши рекомендації постійних комісій селищної ради, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про виконання «Програми знешкодження невідомих, заборонених пестицидів та отрутохімікатів на 2016 рік» взяти до відома.

2. Зняти з контролю рішення сьомої сесії сьомого скликання від 18 квітня 2016 року «Про затвердження селищної Програми знешкодження невідомих, заборонених пестицидів та отрутохімікатів на 2016 рік»

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи селищна рада.

 

 

 

Селищний голова                                                                              Ю.В.Ящук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційна довідка

про виконання селищної Програми  знешкодження

невідомих, заборонених пестицидів та отрутохімікатів на 2016 рік

 

Програма знешкодження непридатних, невідомих, заборонених пестицидів та отрутохімікатів розроблена з урахуванням вимог Законів України “Про відходи”, “Про Загальнодержавну програму поводження з токсичними відходами”.

Ситуація, яка  склалася  в Андрушівському районі у сфері поводження з непридатними до використання та неопізнаними агрохімікатами (пестицидами) вимагала невідкладного вирішення. Ще у 2012 році з територій сільських рад, що увійшли до складу Червоненської селищної ради ОТГ було вивезено на проміжний складувальний майданчик на території Яроповицької сільської ради. Частину вказаних агрохімікатів разом з частиною з інших сільських  та міських рад району було вивезено  на утилізацію, а саме 116,7 тис. кг., що залишились після збанкрутілих та ліквідованих сільгосппідприємств, які працювали в слідуючих населених пунктах: с.Камені, с.Нова Котельня, с. Івниця, с.Павелки, с.Яроповичі, с.Мостове, м.Андрушівка, с.Брівки, с.Нехворощ, с. Забара, с.Крилівка, с.Малі Мошківці, с.Великі Мошківці, с.Антопіль. 

Пестициди характеризуються високою токсичністю, широким спектром дії міграції. Вони є досить небезпечними для навколишнього середовища, бо мають здатність накопичуватись в живих організмах і передаватись  по ланцюгу  живлення.

Пестициди зберігалися на відкритому майданчику з твердим покриттям в поліетиленовій тарі. Існує реальна загроза забруднення прилеглих територій, підземних вод, виникнення масового отруєння людей.

Метою програми є обмеження шкідливого впливу на довкілля та здоров’я людини шляхом проведення екологічно безпечного знешкодження за новими технологіями, що впроваджені в Україні.

Знешкодження небезпечних відходів дозволить запобігти негативному впливу непридатних, заборонених та невідомих хімічних препаратів на здоров’я людей та навколишнє природне середовище.

Вартість вивезення частки агрохімікатів (неопізнаних пестицидів) та забрудненої тари з під них, які знаходились на території громади,  складало _43000 грн.  Кошти по даній програмі не використались.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення