Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (12 сесія): Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2021 рік 

Червоненська селищна рада 

Житомирської області

 Р І Ш Е Н Н Я

 

ХІІ сесія VIII скликання 

від 16 вересня 2021 року                                                                           № 281

                   

Про внесення змін до Програми

фінансової підтримки комунального

некомерційного підприємства

«Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини»

Червоненської селищної ради на 2021 рік 

 

     Керуючись ст.ст.26, 61, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист КНП «АЗПСМ» Червоненської селищної ради за № 69 від 13.09.2021 року про додаткову потребу в коштах для оплати за природній газ, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми  фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної територіальної громади на 2021 рік затвердженої рішенням селищної ради за № 48 від 23.12.2020 року « Про затвердження Програм» та затвердити Програму в новій редакції (додається).

2. Бухгалтеру підприємства внести відповідні зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2021 рік затвердженого рішенням селищної ради за № 33 від 17.12.2020 року.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально - економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

 

 

 

Селищний голова                                                       Юрій ЯЩУК

Код для вставки на сайт