Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (4 сесія): Про внесення змін до бюджету Червоненської селищної територіальної громади на 2021 рік

Червоненська селищна рада

Житомирської області

 Р І Ш Е Н Н Я

 

ІV сесія VIII скликання

від 26 січня 2021 року                                                               

 

Про внесення змін до

бюджету

Червоненської селищної

територіальної громади

на 2021 рік

(06509000000)

 

№  65

Заслухавши інформацію начальника Фінансового відділу  Червоненської селищної  ради Шевчук Н.В., керуючись статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Бюджетним кодексом України та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни  до рішення сесії селищної ради від 23.12.2020р. №53  «Про бюджет Червоненської селищної територіальної громади на 2021 рік»,  а саме:

Пункти 1-17 викласти в новій редакції: «1. Визначити на 2021 рік : 1) Доходи бюджету селищної територіальної громади у сумі 48 550 214 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету селищної територіальної громади – 47 497 766 гривень та доходи спеціального фонду бюджету селищної територіальної громади – 1 052 448 гривень, згідно  з  додатком 1 до цього рішення.

2) Видатки бюджету селищної територіальної громади у сумі 48 550 214  гривень, у тому числі видатки загального фонду бюджету селищної  територіальної громади -  46 093 481 гривня та видатки спеціального фонду бюджету селищної територіальної громади – 2 456 733 гривні згідно з  додатком 3 до цього рішення.

3) Профіцит  бюджету селищної  територіальної громади загального фонду у сумі 1 404 285 гривень, напрямом використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку(спеціального фонду), згідно з додатком 2 до цього рішення.

4) Дефіцит спеціального фонду  бюджету селищної  територіальної громади у сумі 1 404 285  гривень, джерелами покриття якого визначити надходження із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду),  згідно з додатком 2 до цього рішення.

5) Оборотний залишок бюджетних коштів бюджету селищної  територіальної громади у розмірі 100 000 гривень, що становить 0,22 відсотка видатків загального фонду бюджету селищної  територіальної громади, визначених підпунктом 2) цього пункту.

6) Резервний фонд бюджету селищної  територіальної громади у розмірі 47 000 гривень, що становить 0,1 відсотка видатків загального фонду селищного бюджету, визначених підпунктом 2) цього пункту.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету селищної  територіальної громади на 2021 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

3.  Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

4. Надати право виконавчому комітету Червоненської селищної ради, у  разі затвердження міжбюджетних трансфертів у державному та місцевих бюджетах, вносити зміни до доходів/фінансування та видатків бюджету селищної  територіальної громади, з наступним затвердженням на сесії селищної  ради.

5. Затвердити на 2021 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію,  капітальний ремонт об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами згідно з додатком 5 до цього рішення.

6. Затвердити розподіл витрат бюджету селищної  територіальної громади на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 3 318 307 гривень згідно з додатком 6 до цього рішення.

7. Установити, що на 2021 рік до доходів загального фонду бюджету селищної  територіальної громади належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97, 101 Бюджетного кодексу України.

8. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету селищної  територіальної громади на 2021 рік у частині доходів є надходження, визначені пунктами 41, 6 частини 1 статті 691 Бюджетного кодексу України; у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України.

9. Установити, що у 2021 році кошти, отримані до спеціального фонду бюджету селищної  територіальної громади згідно з відповідними пунктами статей 691 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статтями 89, 91 Бюджетного кодексу України, а кошти отримані до спеціального фонду згідно пункту 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених частиною 2 статті 71 Бюджетного кодексу України .

10. Визначити на 2021 рік, відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України, захищеними видатками бюджету селищної  територіальної громади видатки загального фонду на:

  • оплату праці працівників бюджетних установ;
  • нарахування на заробітну плату;
  • придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
  • забезпечення продуктами харчування;
  • оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
  • соціальне забезпечення;
  • поточні трансферти місцевим бюджетам.

11. Надати право  фінансовому відділу Червоненської селищної ради в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів бюджету селищної  територіальної громади на депозитах, з урахуванням вимог статті 16 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (зі змінами), з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.

12. Надати право виконавчому комітету Червоненської селищної ради отримувати позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету селищної  територіальної громади, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах, без нарахування відсотків за користування цими коштами, з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду, у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1204 «Про затвердження Порядку покриття тимчасових касових розривів місцевих бюджетів» (зі змінами) та відповідно до статей 43, 73 Бюджетного кодексу України.

13. Головним роз