Про співфінансування (60 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Шістдесята сесія                                                                     сьомого скликання

від 23.09.2020 року

Про співфінансування

Відповідно ст.26, ст. 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до селищного бюджету на 2020 рік:​​​​​​​

1.1. Передати кошти субвенції з місцевого бюджету до обласного бюджету в сумі 2000000 (два мільйони) гривень, на забезпечення співфінансування будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

2. Начальнику відділу освіти та економічного розвитку (Степанчук Ю.О.) внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                              Юрій ЯЩУК