Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про передачу у власність земельної ділянки (2 проєкт_2)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

Друга  сесія   восьмого  скликання

від 17грудня  2020 року                                                                                           _

 

Про передачу у власність

земельної ділянки

           

            Відповідно до Закону України « Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 116, 118, 121, 122, Земельного Кодексу України, статтями 30, 56 Закону України «Про землеустрій»  зі змінами та доповненнями розглянувши заяву гр. Процько Олег Ігорович  номер облікової картки платника податків 3380211454, жителя м. Житомир вул. Саєнка 200 кв.1,  гр. Золотава Тетяна Ігорівна   номер облікової картки платника податків 3241514888 жительки с. Глинівці вул. Жовтнева 19, щодо передачі у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, враховуючи свідоцтво права на спадщину за законом серія НМК  № 569594, НМК № 569595 довідку видану виконкомом Червоненської селищної ради по населеному пункту Глинівці про прийняття участі у жеребкуванні розпайованого КСП "Глинівецьке", витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:    

1. Передати у власність земельну ділянку на рівні земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Процько О.І. ½ та Золотава Т.І. ½ за № 150 загальною площею 3,7129 га., кадастровий номер земельної ділянки 1820382800:02:000:0102, що розташована за межами населеного пункту с. Глинівці Андрушівського району Житомирської області за рахунок земель розпайованого КСП "Глинівецьке".

2. Власникам земельної ділянки взяти до відома, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права власності на неї, відповідно до Земельного кодексу України.

3. Рекомендувати Процько О.І., Золотава Т.І. повідомити Червоненську селищну раду про державну реєстрацію речового права на земельну частку (пай) № 150 для внесення змін в земельно-облікові документи.

4. Спеціалісту землевпоряднику першої категорії Сокірко Т.В. внести зміни в земельно – облікові документи.

 

 

 

Селищний голова                                                                      Юрій  ЯЩУК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень