8 скликання (15 проєкт): Про надання дозволу на розроблення проєкту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКИЙ РАЙОН ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

XV  сесія VIII скликання

21 грудня  2021 року                            смт Червоне                         №

Про надання дозволу

на розроблення проєкту із землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

Керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 116, ст. 118, ст. 121, ст. 122 Земельного Кодексу України,  розглянувши заяви громадян та заслухавши інформацію спеціаліста І категорії відділу соціально-економічного розвитку, комунальної власності, земельних відносин, екології, благоустрою, архітектури та містобудування  Сокірко Т.В. про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок  які розташовані в межах населених пунктів, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянам дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок які розташовані в межах населених пунктів згідно додатку № 1 даного рішення.

2. Дозволити громадянам замовити і виготовити у відповідних землевпорядних організаціях, що мають ліцензії на виконання вказаних робіт, проекту землеустрою на площу, що вказана в додатку № 1 даного рішення.

3. Встановити термін дії наданого дозволу даного рішення на період 1 (одного) року з дати прийняття цього рішення.

4. У випадку, коли громадяни, кому надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у відповідності до даного рішення не надасть у вказаний термін погоджену документацію із землеустрою на затвердження до Червоненської селищної ради, дозвіл вважатиметься анульованим.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Селищний голова                                                                 Юрій ЯЩУК

ДОДАТОК № 1

до рішення №  чотирнадцятої сесії

восьмого скликання  від 21 грудня  2021р.

СПИСОК

громадян, яким надано дозвіл   на розроблення документацій із землеустрою

щодо відведення земельних ділянок  для  ведення особистого селянського господарства:

Прізвище, ім'я, по батькові

Місце знаходження земельної ділянки