Житомирська область, Бердичівський район

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів селищної ради на 2021 рік (61 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Шістдесят перша позачергова сесія                                    сьомого скликання

від  20.10.2020 року

Про затвердження Плану діяльності

з підготовки проектів регуляторних актів

селищної ради на 2021 рік

Керуючись ст.26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 7, 13, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на вимогу п.п.12.3.4, п. 12.3. ст. 12, ст.265, ст. 266, ст.267 Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями, з метою впорядкування діяльності Червоненської селищної ради з підготовки регуляторних актів, що діють у сфері господарської діяльності, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити план діяльності Червоненської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік (додається)

2. Секретарю селищної ради оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті громади в 10-денний термін з дня його прийняття.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Секретар ради                                                            Галина КОЗИРЕНКО