Звіт про використання коштів КО «Центр ПМСД» за 9 місяців 2017 року

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять сьома позачергова сесія                                                                             сьомого скликання

від 23 листопада 2017 року

Звіт про використання коштів КО «Центр ПМСД»

за 9 місяців 2017 року

Заслухавши інформацію головного бухгалтера КО «Центр ПМСД» Побережної Н.О., відповідно ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт КО «Центр ПМСД» про використання коштів медичної субвенції, дотаційної дотації та коштів селищного бюджету за 9 місяців 2017 року взяти до відома (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                                              Ю.В. Ящук