Про встановлення транспортного податку на території Червоненської селищної ради на 2020 рік (45 сесія)

Андрушівського району Житомирської області

РІШЕННЯ

Сорок п’ята сесія                                                                  сьомого скликання

від 26 червня 2019 року

Відповідно до Податкового кодексу України, керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити транспортний податок на території Червоненської селищної ради на 2020 рік.

2. Затвердити елементи визначення транспортного податку, згідно з додатком.

3. Відділу економічного розвитку, інвестицій та інформації апарату виконавчого комітету Червоненської селищної ради оприлюднити рішення в засобах масової інформації та опублікувати на веб - сайті Червоненської селищної ради: http://chervonenska-gromada.gov.ua.

4. Питання не врегулюванні даним рішенням регулюються Податковим кодексом України.

5. Рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                                                                                     Ю.В.Ящук

до рішення 45 сесії селищної

ради сьомого скликання

від 26 червня 2019

Елементи визначення транспортного податку

1. Платники податку

Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 Податкового кодексу України є об’єктами оподаткування.

2. Об’єкт оподаткування

Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

3. База оподаткування

Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 Податкового кодексу України.

4. Ставки податку

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 Податкового кодексу України.

5. Порядок обчислення податку

Порядок обчислення та сплати податку визначається Податковим кодексом України.

Податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

6. Строк та порядок сплати податку

Транспортний податок сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Секретар ради                                                                       Г.І.Козиренко