Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про співфінансування

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Двадцять дев’ята   сесія                                                   сьомого скликання

 

від 22 лютого  2018 року

 

 

Про співфінансування

 

Керуючись п. 23 ст. 26, п.4 ст. 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.2 ст. 24-1 Бюджетного кодексу України та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

       1. Виділити з селищного бюджету кошти на співфінансування інвестиційного проекту «Будівництво комунальної сонячної електростанції Червоненської селищної ради ОТГ за адресою: Житомирська область Андрушівський район смт. Червоне», який може реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у розмірі 10 % від загальної вартості на 2018 рік.   

       2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи. 

 

 

   Селищний  голова                                                          Ю.В. Ящук