Про надання дозволу на розроблення документацій із землеустрою щодо відведення земельної ділянки (36 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять шоста позачергова сесія                                                                             сьомого скликання

Від 21 вересня 2018 рік

Про надання дозволу

на розроблення документацій із землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

Розглянувши заяву жительки м. Житомир вул. Велика Бердичівська №  54, кв. 36 та заслухавши інформацію спеціаліста - землевпорядника селищної ради Шевцова О. В.,  про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту смт. Червоне вул. Кооперативна № 100, керуючись  ст. 116, 118, 121, 122 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Куцюк Антоніні Василівні яка розташована смт. Червоне вул. Кооперативна № 100 орієнтовною площею 0,15га.

2. Дозволити гр. Куцюк А. В. замовити і виготовити у відповідних землевпорядних організаціях, що мають ліцензії на виконання вказаних робіт, проект землеустрою на площу що вказана в пункті № 1 даного рішення.

3. У разі будь яких змін в площі з гідно пункта № 1 даного рішення, виготовлена документація підлягає розгляду на черговій сесії селищної ради з метою затвердження цієї площі.

4. Спеціалісту земельних ресурсів та комунальної власності селищної ради довести дане рішення до відома громадян, щодо виконання пунктів 1,2, цього рішення.

Селищний голова                                                                   Ю.В.Ящук