8 скликання (3 проєкт): Про порядок організації та залучення громадян до громадських робіт на 2021 рік

Червоненська селищна рада

ПРОЄКТ   Р І Ш Е Н Н Я

ІІІ сесія VIII скликання

від  23 грудня 2020 року                                                                        №

Про порядок організації та залучення громадян

до громадських робіт на 2021 рік

Керуючись ст.31 Закону України «Про зайнятість населення», п.43 ст. 26, п.4 ст.61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію селищного голови Ю.В.Ящука щодо необхідності організації та залучення громадян до громадських робіт на 2021 рік, враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити види робіт, які можуть застосовуватись під час організації громадських робіт та мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам розвитку селищної громади відповідно до додатку  (додається).

2. Організувати проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру на підприємствах, організаціях, установах комунальної власності та інших підприємствах, організаціях, установах за видами громадських робіт, що фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету та коштів фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття, коштів роботодавців та інших джерел, не заборонених законодавством.

3. Фінансування організації громадських робіт у разі залучення зареєстрованих безробітних здійснювати за рахунок селищної ради в сумі 100000 (сто тисяч) гривень.

4. Уповноважити селищного голову Ящук Ю.В. укладати з Андрушівською районною філією Житомирського ОЦЗ договори про організацію громадських робіт та їх фінансування та укласти з особами, які беруть участь у громадських роботах, строкові договори у письмовій формі із занесенням запису до трудової книжки відповідно до законодавства про працю.

5. Головному бухгалтеру селищної ради С.В.Журбіцькій своєчасно та в повному обсязі здійснювати оплату праці безробітних, залучених до участі у громадських роботах.

Селищний голова                                                                       Юрій ЯЩУК

(ПРОЄКТ) Додаток

рішення ІІ сесії VIIІ скликання

від 23.12.2020 року

ВИДИ РОБІТ

які можуть застосовуватись під час організації оплачуваних громадських робіт та мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам та соціальному розвитку Червоненської селищної об’єднаної територіальної громади:

1. Упорядженння меморіалів, пам'ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни і утримання у належному стані цвинтарів на території ОТГ.
  2. Роботи з благоустрою та озеленення територій населених пунктів, зон відпочинку та туризму, паркових зон, придорожніх смуг.
  3. Роботи на об’єктах комунальної, форми власності у сфері будівництва, ремонту та реконструкції спортивної, транспортної, медичної, туристичної і телекомунікаційної інфраструктури.
  4. Роботи при проведені ремонту або реконструкції об’єктів соціальної сфери (дитячих дошкільних закладів, шкіл, закладів культури і охорони здоров’я, тощо), впорядкування прилеглих до них територій, наведення санітарного порядку на прилеглих територія.
  5. Впорядкування територій населених пунктів з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, визнаних рішеннями органів виконавчої влади.
  6. Підсобні роботи з відновлення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва, пам’яток архітектури, історії та культури.
  7. Підсобні роботи на території громади по ремонту приватних житлових будинків одиноких осіб з числа ветеранів війни та осіб з інвалідністю, що проводяться за рішеннями органів місцевого самоврядування.
  8. Підсобні роботи з відновлення бібліотечного фонду в бібліотеках.
  9. Роботи з інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій.
  10. Роботи в архівах з документацією.
  11. Допомога учасникам АТО/ООС, сім’ям загиблих учасників АТО/ООС та людям з інвалідністю.
  12. Організація заходів по екологічному оздоровленню територій населених пунктів (екологічного захисту навколишнього середовища).
  13. Догляд за особами похилого віку та інвалідами, супровід осіб з інвалідністю по зору, а також догляд за хворими в закладах охорони здоров’я соціального захисту, тощо.
  14. Догляд за одинокими пристарілими.

Секретар ради                                                                        Неля БЕЗНОСКО