Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (6 сесія): Про затвердження акту приймання-передачі нерухомого майна

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

VІ сесія VIII скликання

від 18 березня 2021 року                                                                                          № 116

 

Про затвердження акту приймання-передачі

нерухомого майна

 

     Відповідно до ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішення четвертої сесії восьмого скликання Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області від 29.01.2021 року №10 «Про передачу об’єктів нерухомого майна у власність Волицької сільської та Червоненської селищної громади», рішення V сесія VIII скликання від 12.02. 2021 року № 99 «Про безоплатне прийняття у комунальну власність Червоненської селищної громади нерухомого майна», розглянувши акт приймання-передачі нерухомого майна з комунальної власності Андрушівської міської громади в особі Андрушівської міської ради Житомирської області до комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади в особі Червоненської селищної ради Житомирської області, а саме: нежитлової будівлі аптека № 50 площею 155,3 кв.м., сарай площею 42,5 кв.м., яка розташована за адресою: Житомирська область, смт Червоне, провулок Базарний, 6, враховуючи висновки постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити акт приймання-передачі нерухомого майна з комунальної власності Андрушівської міської громади в особі Андрушівської міської ради Житомирської області до комунальної власності Червоненської селищної громади в особі Червоненської селищної ради Житомирської області, а саме: нежитлові будівлі аптека № 50 площею 155,3 кв.м., сарай площею 42,5 кв.м., що розташоване за адресою: Житомирська область, смт. Червоне, провулок Базарний, 6 та земельну ділянку площею 0,0900 га., кадастровий номер 1820355600:01:003:0110, на якій розташовані дані нежитлові будівлі.

2. Прийняти майно, зазначене в п.1 даного рішення, до комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади.

3. Селищного голові Ящуку Ю.В. провести державну реєстрацію права власності майна, зазначеного в п.1 даного рішення.

4. Головному бухгалтеру Червоненської селищної ради Журбіцькій С.В. поставити на баланс майно, зазначеного в п.1 даного рішення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

 

 

 

Селищний голова                                                                                           Юрій ЯЩУК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авториз