Про скасування рішення сесії (51 сесія)

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

П’ятдесят перша сесія                                                              сьомого  скликання

від 23 грудня 2019 року

Про скасування рішення сесії

Відповідно до Земельного  Кодексу України, ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи,   селищна рада.

ВИРІШИЛА:

1. Скасувати рішення п’ятдесят першої позачергової сесії сьомого скликання від 26 листопада 2019 року « Про передачу земельної ділянки в оренду» гр. Шашлюку Володимиру Михайловичу на земельну ділянку площею 3,25га. кадастровий намер 1820385600:04:000:0361; за цільовим призначенням 01.08 для сінокосіння і випасання худоби, що розташована за межами населеного пункту смт. Червоне.

2. Спеціалісту земельних ресурсів комунальної власності та екології селищної ради довести дане рішення до гр. Шашлюка В. М..

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                        Юрій  ЯЩУК