8 скликання (14 проєкт 2): Про передачу в оренду земельної ділянки

XІV сесія VIII скликання

від 19 листопада  2021 року                                                                            №

Про передачу в оренду

земельної ділянки

Керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 36, ст. 93, ст. 124  Земельного кодексу України , Закону  України « Про оренду землі»,  розглянувши заяву  гр. Герасимчук Михайло Миколайович , що проживає за адресою смт. Червоне вул. Кооперативна, про передачу в оренду земельної ділянки за межами населеного пункту смт. Червоне,  враховуючи витяги з Державного земельного кадастру та  рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати гр. Герасимчуку Михайлу Миколайовичу  в оренду земельну ділянку з цільовим призначенням для городництва терміном на 7 років із земель комунальної власності Червоненської селищної ради, яка розташована за межами смт. Червоне  площею 0,50 га. кадастровий номер 1820355600:03:000:0262.

2. Згідно витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки розробленого відділом Держгеокадастру в Андрушівському районі вартість земельної ділянки площею 0,50га. становить 10317,51 грн., встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 4 % від вартості землі, яка буде становити 412 грн.70 коп.

3. Гр. Герасимчуку Михайлу Миколайовичу приступити  до користування земельною ділянкою після державної реєстрації права оренди.

4. Спеціалісту І категорії соціально-економічного розвитку, комунальної власності, земельних відносин, екології, благоустрою, архітектури та містобудування  Сокірко Т. В. довести дане рішення до відома гр. Герасимчука Михайла Миколайовича щодо виконання пунктів № 1, 2, 3 цього рішення та внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Селищний голова                                                                 Юрій ЯЩУК

Рішення розроблено відділом соціально-економічного розвитку, комунальної власності, земельних відносин, екології, благоустрою, архітектури та містобудування.

Спеціалістом відділу соціально-економічного                        Тетяна СОКІРКО

розвитку, комунальної власності, земельних

відносин, екології, благоустрою, архітектури

та містобудування