8 скликання (8 сесія): Про передачу в оренду земельної ділянки

ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

VIII сесія VIII скликання

Від 16 квітня 2021 року                                                                                  №167

Про передачу в оренду

земельної ділянки

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст.93, ст. 124 Земельного Кодексу України, Закону України «Про оренду землі», розглянувши заяву від громадян Добровольського Андрія Володимировича та Майора Віктора Михайловича,  заслухавши інформацію спеціаліста І категорії земельних ресурсів комунальної власності та екології Волинця О. В.  про передачу  земельної ділянки в оренду, що розташована  за межами с. Крилівка   , враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати земельну ділянку в оренду Добровольському Андрію Володимировичу та Майору Віктору Михайловичу терміном на 10 (десять) років із земель комунальної власності Червоненької селищної ради загальною площею 0,9826 га. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер 1820385600:02:000:0173, що розташована за межами с. Крилівка.

2. Згідно витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки розробленого відділом Держгеокадастру в Андрушівському районі вартість земельної ділянки становить 18689,54 грн., встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 7% від вартості землі, яка буде становити 1308,27грн. в рік /109,02 грн. в місяць.

3. Уповноважити селищного голову Ящука Юрія Валентиновича укласти договір оренди землі з Добровольським  Андрієм Володимировичем та Майором Віктором Михайловичем згідно чинного законодавства.

4. Добровольському Андрію Володимировичу та Майору Віктору Михайловичу провести державну реєстрацію договору оренди.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Селищний голова                                                                  Юрій ЯЩУК