Реєстрація місця перебування особи

Реєстрація місця перебування особи

1.

Інформація про ЦНАП

(місце подання документів та отримання результату послуги)

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Червоненської селищної ради

Адреса: вул. Миру, буд. 28, смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області, індекс поштовий 13434

Тел./факс: (04136) 4-61-21

Електронна пошта: cnapchervone@ukr.net

Веб-сайт: http://www.Chervonenska-gromada.gоv.ua

Режим роботи:

Понеділок, вівторок, середа, четвер з 08.00 по 15.00

П’ятниця з 08.00 по 20.00, без перерви на обід.

Субота, неділя – вихідні дні.

2.

Умови чи підстави отримання адміністративної послуги

Перелік документів, необхідних для надання послуги та вимоги до них.

Особи, які проживають за іншою адресою, що зареєстрована як місце їх проживання, більше одного місяця і які мають невиконані майнові зобов’язання, накладені в адміністративному порядку чи за судовим рішенням, або призиваються на строкову військову службу і не мають відстрочки, або беруть участь у судовому процесі в будь-якій якості, зобов’язані письмово повідомити орган реєстрації про своє місце перебування.

1. Заява (форма встановленого зразка додається);
  2. Паспорт громадянина України - для громадян України, для інших осіб один з наступних документів:

-посвідка на постійне проживання,

-посвідка на тимчасове проживання,

-посвідчення біженця,

-посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту,

-посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист.

1. Один з документів, що підтверджує право на проживання в житлі:

- ордер,

- свідоцтво про право власності,

- договір найму (піднайму, оренди),

- рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення,

- визначення за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання або інші документи.

ДОДАТКОВО деяким категоріям осіб:

1. Для осіб, які мають право на перебування або взяття на облік у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту особи, - довідка про прийняття на обслуговування в спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту особи (встановленого зразка), копія посвідчення про взяття на облік бездомної особи, форма якого затверджується Мінсоцполітики;
  2. Для військовослужбовців, крім військовослужбовців строкової служби: проходження служби у військовій частині, адреса якої зазначається під час реєстрації, - довідка про проходження служби у військовій частині (встановленого зразка), видана командиром військової частини;
  3. Для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку – військовий квиток або посвідчення про приписку;
  4. У разі подання заяви представником особи:

- документ, що посвідчує особу представника;

- документ, що підтверджує повноваження особи як представника, крім випадків, коли заява подається законними представниками малолітньої дитини – батьками (усиновлювачами).

- згода інших законних представників (у разі їх наявності).

1. Для осіб, що звернулися за захистом в Україні – довідка про звернення за захистом в Україні;
  2. У разі реєстрації дітей віком до 14-ти років при проживанні  батьків за різними адресами:

- письмова згода другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або засвідчена в установленому порядку письмова згода другого з батьків (крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду або рішенням органу опіки та піклування).

3.

Безоплатно

4.

Результат надання послуги

Внесення відомостей про реєстрацію місця проживання до документа, що посвідчує особу (п.2 Переліку документів).

5.

Строк надання послуги

В день звернення

6.

Спосіб отримання відповіді (результату)

Особисто, в тому числі через представника за довіреністю (з посвідченням особи).

7.

Акти законодавства щодо надання послуги

1. Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» (ст. 3, 6);
  2. Закон України «Про військовий обов'язок  і військову службу» (ст. 38);
  3. Житловий кодекс України (ст. 65);
  4. Сімейний кодекс України (ст. 160, 161);
  5. Постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 №207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру».