Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (8 проєкт): Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Червоненська селищна рада

Житомирської області

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

VIІІ сесія VIII скликання

від 16 квітня 2021 року                                                               №

 

Про затвердження проекту

землеустрою щодо відведення

земельної ділянки

           

         Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 79-1, 123 Земельного кодексу України, статтями 30, 56 Закону України «Про землеустрій». Розглянувши клопотання спеціаліста І категорії земельних ресурсів комунальної власності та екології селищної ради Волинця О. В. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 11,1225 га, яка перебуває у комунальній власності  Червоненської селищної ради, враховуючи  рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,селищна рада,  селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (кадастровий номер 1820355600:03:000:0254), яка знаходиться в комунальній власності територіальної громади Червоненської селищної ради, площею 11,1225 га за межами населеного пункту смт. Червоне  з цільовим призначенням 01.07 для ведення городництва.

3. Доручити селищному голові провести державну реєстрацію вище вказаної земельної ділянки.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                                           Юрій ЯЩУК