8 скликання (9 проєкт): Про визначення єдиного орендодавця та порядку розподілу орендної плати

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

IX сесія VIII скликання

від  20 травня 2021 року                                                                           № ___

Про визначення єдиного орендодавця

та порядку розподілу орендної плати

Керуючись статтями 25, 26,   частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 4, абзацу 3 пункту 5 статті 17 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», абзацу 3 пункту 5 статті 80 Закону України “Про освіту”, Закону України «Про культуру», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року №483, з метою врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, що перебуває в комунальній власності Червоненської селищної територіальної громади, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити  Червоненську селищну раду єдиним орендодавцем щодо єдиних майнових комплексів, а також нерухомого майна і споруд незалежно від загальної площі, яке перебуває в комунальній власності Червоненської селищної територіальної громади та передається в оренду.

2. Розподіл орендної плати майна комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади, здійснювати в наступному порядку:

- за оренду єдиних майнових комплексів:

100 відсотків - в бюджет селищної територіальної громади;

- за оренду нерухомого майна:

30 відсотків – в бюджет селищної територіальної громади;

70 відсотків –  балансоутримувачу майна;

- за оренду іншого окремого індивідуально визначеного майна:

100 відсотків - балансоутримувачу майна;

- за оренду нерухомого майна, що перебуває на балансі комунального закладу охорони здоров’я, який функціонує у статусі комунального некомерційного підприємства, являються власними надходженнями такого підприємства, залишаються у розмірі 100 відсотків підприємству та використовуються ним відповідно до чинного законодавства.

- за оренду нерухомого майна, що перебуває на балансі комунального закладу освіти залишаються у розмірі 100 відсотків - балансоутримувачу майна і використовуються виключно на потреби  такого закладу відповідно до чинного законодавства.

-  за оренду нерухомого майна, що перебуває на балансі неприбуткових закладів культури, та являються власними надходженнями такого закладу, залишаються у розмірі 100 відсотків закладу та використовуються ним відповідно до чинного законодавства.

3. Нарахування орендної плати та інших обов’язкових платежів за дого