Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки (47 сесія)

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

Сорок сьома позачергова сесія                                                             сьомого  скликання

від 06 вересня 2019 року

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

та передачу у власність земельної ділянки

Розглянувши заяву жителя смт. Червоне Бугайчука Володимира Васильовича та заслухавши інформацію спеціаліста земельних ресурсів, комунальної власності та екології  Волинця О. В.  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки» керуючись ст. 12, 118, 121 Земельного Кодексу України (із змінами та доповненнями), ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  враховуючи витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку селищна рада.

Вирішила:

1. Затвердити фактичний розмір земельної ділянки згідно фактичних вимірів відповідно додатка № 1 яка була встановлена при встановленні меж земельної ділянки.

2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки згідно додатка № 1.

3. Передати у власність земельну ділянку згідно додатка № 1  даного рішення.

4. Спеціалісту – земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради внести зміни в земельно – облікові документи.

Секретар ради                                                                                      Г.І. Козиренко

ДОДАТОК № 1

до рішення сорок сьомої позачергової сесії

сьомого скликання  від 06.09.2019 р.

СПИСОК

громадян, яким затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передано у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка):

Прізвище, ім’я, по батькові

Номер та дата витягу

Кадастровий номер

Місце розташування земельної ділянки

Площа земельної ділянки

Бугайчук Володимир Васильович

смт. Червоне пров. Бердичівський № 3

0,1430га.

Секретар ради                                                                                      Г.І. Козиренко