8 скликання (3 проєкт): Про бюджет Червоненської селищної Територіальної громади на 2021 рік

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЄКТ  РІШЕННЯ

____________ сесія

________ 2020 року                                             №_____

Про бюджет

Червоненської селищної

Територіальної громади

на 2021 рік

(06509000000)

VIII скликання

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2021 рік:

1.1. Доходи селищного бюджету у сумі 48 550 214 гривень, у тому числі доходи загального фонду селищного бюджету – 47 497 766 гривень та доходи спеціального фонду селищного бюджету – 1 152 448 гривень, згідно
з  додатком 1 до цього рішення.

1.2. Видатки селищного бюджету у сумі 48 550 214 гривень,                             у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету -
46 093 481 гривень та видатки спеціального фонду селищного бюджету –        2 456 733 гривень згідно з  додатком 3 до цього рішення.

1.3. Профіцит  селищного бюджету загального фонду у сумі 1 404 285  гривень, згідно з додатком 2 до цього рішення.

1.4. Дефіцит спеціального фонду  селищного бюджету у сумі 1 404 285  гривень згідно з додатком 2 до цього рішення.

1.5. Оборотний залишок бюджетних коштів селищного бюджету у розмірі 100 000 гривень, що становить 0,22 відсотка видатків загального фонду селищного бюджету, визначених підпунктом 1.2 цього пункту.

1.6. Резервний фонд селищного бюджету у розмірі 47 000 гривень, що становить 0,1 відсотка видатків загального фонду селищного бюджету, визначених підпунктом 1.2 цього пункту.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного бюджету на 2021 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

3.  Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатками 4 до цього рішення.

Надати право виконавчому комітету селищної ради, у  разі затвердження міжбюджетних трансфертів у державному та місцевих бюджетах, вносити зміни до доходів/фінансування та видатків селищного бюджету, з наступним затвердженням на сесії селищної  ради.

4. Затвердити на 2021 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію , реставрацію,  капітальний ремонт об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами згідно з додатком 5 до цього рішення.

5. Затвердити розподіл витрат селищного бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 3 238 923 гривні згідно з додатком 6 до цього рішення.

6. Установити, що у загальному фонді селищного бюджету на 2021 рік:

1) до доходів загального фонду селищного бюджету належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97, 101 Бюджетного кодексу України;

2) у частині фінансування є надходження, визначені частиною 1 статті 72 Бюджетного кодексу України.

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2021 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені пунктами 41, 6 частини 1 статті 691 Бюджетного кодексу України;

2) у частині фінансування є надходження, визначені частиною 2 статті 72 Бюджетного кодексу України.

8. Установити, що у 2021 році кошти, отримані до спеціального фонду селищного бюджету згідно з відповідними пунктами статей 691 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статтями 89, 91 Бюджетного кодексу України.

9. Визначити на 2021 рік, відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України, захищеними видатками селищного бюджету видатки загального фонду на:

• оплату праці працівників бюджетних установ;
  • нарахування на заробітну плату;
  • придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
  • забезпечення продуктами харчування;
  • оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
  • соціальне забезпечення;
  • поточні трансферти місцевим бюджетам.

10. Надати право  фінансовому відділу селищної ради в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету  на депозитах, з урахуванням вимог статті 16 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (зі змінами), з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.

11. Надати право виконавчому комітету селищної ради отримувати позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах, без нарахування відсотків за користування цими коштами, з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду, у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1204 «Про затвердження Порядку покриття тимчасових касових розривів місцевих бюджетів» (зі змінами) та відповідно до статей 43, 73 Бюджетного кодексу України.

12. Головним розпорядникам бюджетних коштів селищного бюджету забезпечити виконання норм Бюджетного кодексу України стосовно:

1) затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;

2) здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) здійснювати контроль за своєчасним поверненням у повному обсязі до бюджету коштів, наданих за операціями з кредитування бюджету;

4) забезпечити доступність про бюджет відповідно до законодавства, а саме: