Про внесення змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2020 рік (54 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

П'ятдесят четверта позачергова сесія                                     сьомого скликання

від  18.03. 2020 року

Про внесення змін до штатного розпису

комунального некомерційного підприємства

«Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини»

Червоненської селищної ради на 2020 рік

Відповідно до статті 26 Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію в.о.головного лікаря КНП Накрапас І.Г. про необхідність внесення змін до штатного розпису, керуючись Бюджетним кодексом України, селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести змін до штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2020 рік. Затвердити штатний розпис в новій редакції та ввести в дію із 01.04.2020 року (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та  охорони  природи.

Селищний голова                                                                            Юрій ЯЩУК