Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота»

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сорокова сесія                                                                      сьомого скликання

від 22 грудня 2018 року

Про внесення змін до Комплексної програми

соціального захисту населення «Турбота»

Відповідно ст.26, ст.64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», постанови Кабінету міністрів України від 14.03.2018року № 196 «Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування», з метою забезпечення виконання вимог законодавства щодо забезпечення  безоплатного перевезення пільгових категорій громадян, підвищення соціального захисту населення на території об’єднаної територіальної громади, сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» затвердженої рішенням 16 сесії сьомого скликання від 16.12.2016 року зі змінами від 20.06.2018р.,11.09.2018р., а саме:

• доповнити розділ 2 текстом такого змісту: «Передбачити видатки на фінансування витрат за здійсненні перевезення пільгових категорій населення на приміських і міжміських маршрутах, які проживають на території Червоненської ОТГ, в сумі 200000,0 грн. (Двісті тисяч гривень) на 2019 рік».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

Селищний голова                                                                Ю.В. Ящук