Про розгляд листа КНП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради про виділення коштів (61 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Шістдесят перша позачергова сесія                                   сьомого скликання

від  20.10.2020 року

Про розгляд листа КНП «Амбулаторія загальної

практики-сімейної медицини» Червоненської

селищної ради про виділення коштів

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист в.о.головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради за № 101 від 09.10.2020р., враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до селищного бюджету на 2020рік:

1.1. Виділити кошти в сумі 12 720 (двадцять тисяч сімсот двадцять) гривень комунальному некомерційному підприємству «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної ради на проплату за навчання на курсах підвищення кваліфікації на базі КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради.

2. Внести зміни до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини » Червоненської селищної ради на 2020 рік затвердженої рішенням п’ятдесят першої сесії від 23.12.2019 року зі змінами та затвердити її в новій редакції (додається).

3. Внести зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2020 рік затвердженого рішенням п'ятдесят другої позачергової сесії сьомого скликання від 29.01.2020 року зі змінами      та затвердити фінансовий план в новій редакції (додається).

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфер послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Секретар ради                                                             Галина КОЗИРЕНКО

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Рішення  61 позачергової сесії сьомого скликання Червоненської селищної ради

від  20 жовтня 2020 року