Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (2 сесія): Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату Червоненської селищної ради та її виконавчих органів

Червоненська селищна рада

Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

ІІ сесія VIII скликання

від  17 грудня 2020 року                                                                             № 35

 

Про затвердження структури

та загальної чисельності працівників апарату

Червоненської селищної ради та її виконавчих органів

 

     Відповідно до п.5 ч.1 ст.26, п.6 ч.4 ст.42, ч.1 ст.59 Закон України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови КМУ від 09.03.2006р. № 268 « Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів» та наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2002р. № 57, враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити структуру Червоненської селищної ради та її виконавчих органів на 2021 рік відповідно додатку до рішення (додається).

2. Затвердити загальну чисельність працівників апарату Червоненської селищної ради та її виконавчих органів на 2021 рік у кількості 38,5 штатних одиниць.

3. Червоненському селищному голові Ящуку Ю.В. затвердити штатний розпис апарату Червіоненської селищної ради та її виконавчих органів на 2021 рік.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

 

 

 

 Селищний голова                                                                     Юрій ЯЩУК