Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про встановлення транспортного податку на території Червоненської селищної ради на 2021 рік

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району  Житомирської області

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

_______________  сесія                                                                             сьомого скликання

 

від  ___ __________ 2020 року

 

Про встановлення транспортного податку на території Червоненської селищної ради на 2021 рік

 

Керуючись п. 24 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7, 10, пп.12.3-12.4 ст. 12, ст. 267, з метою забезпечення надходжень до бюджету Червоненської селищної об’єднаної територіальної громади, враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити транспортний податок на території Червоненської селищної ради на 2021 рік.

1.1. Згідно підпункту 267.1.1 пункту 267.1 статті 267 Податкового кодексу України, визначати, що  платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до підпункту 267.2.1  пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України є об’єктами оподаткування.

1.2. Відповідно підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України, визначити, що об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, та з урахуванням особливостей визначених пунктом 267.2. статті 267 Податкового кодексу України.

1.3. Згідно пункту 267.3 статті 267 Податкового кодексу України, базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2. статті 267 Податкового кодексу України.

1.4. Згідно пункту 267.4 статті 267 Податкового кодексу України, ставка податку встановлюються з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1  пункту 267.2. статті 267 Податкового кодексу України.

1.5. Згідно пункту 267.5 статті 267 Податкового кодексу України, базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

1.6. Порядок обчислення та сплати податку визначений пунктом 267.6 статті 267 Податкового кодексу України.

1.7. Податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України  відповідно до пункту 267.7 статті 267 Податкового кодексу України.

1.8. Строки сплати податку визначені пунктом 267.8 статті 267 Податкового кодексу України.

2. Всі питання не врегульовані цим рішенням регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та діючих нормативно-правових актів.

3. Відповідальність за правильність обчислення, повноту справляння і своєчасність сплати або перерахування до бюджету Червоненської селищної об’єднаної територіальної громади податку покладається на платників.

4. Контроль за правильністю обчислення, повнотою та своєчасністю сплати транспортного податку здійснюється Андрушівським ДПІ Бердичівського управління ГУ ДПС України у Житомирській області, за надходженням коштів податку до бюджету Червоненської селищної об’єднаної територіальної громади – фінансовим відділом апарату виконавчого комітету селищої ради.

5.  Рішення набирає чинності з 1 січня 2021 року.

6. Відділу освіти та економічного розвитку Червоненської селищної ради оприлюднити рішення в засобах масової інформації, опублікувати на веб - сайті Червоненської селищної ради: http://chervonenska-gromada.gov.ua. та  направити копію цього рішення Андрушівській ДПІ Бердичівського управління ГУ ДПС України у Житомирській області до 1 липня поточного року.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                

 


 

Ю.В.Ящук
 

МП

 

 

 

 

Автор проєкту:

Начальник фінансового відділу                                                     Н.Шевчук

Начальник відділу освіти та економічного розвитку                 Ю.Степанчук

Погоджено:

Заступник селищного голови                                                         О.Поліщук               

Керуючий справами (секретар) виконкому                                  О.Осадчий

Секретар ради                                                                                 Г.Козиренко

Спеціаліст юрисконсульт                                                               П.Болотін 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій