Про надання дозволу на розроблення документацій із землеустрою щодо відведення земельної ділянки (38 сесія)

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

Тридцять восьма сесія                                                             сьомого  скликання

Від 15 листопада 2018 рік

Про надання дозволу

на розроблення документацій із землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

Розглянувши заяви громадян та заслухавши інформацію спеціаліста земельних ресурсів та комунальної власновті селищної ради Волинця О. В. про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки які розташовані в межах населеного пункту керуючись  ст. 116, 118, 121, 122 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянам дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність які розташовані в межах населеного пункту згідно додатка № 1 даного рішення.

2. Дозволити громадянам замовити і виготовити у відповідних землевпорядних організаціях, що мають ліцензії на виконання вказаних робіт, проект землеустрою на площу що вказана в додатку № 1 даного рішення.

3. У разі будь яких змін в площі з гідно додатка № 1 даного рішення, виготовлена документація підлягає розгляду на черговій сесії селищної ради з метою затвердження цієї площі.

4. Спеціалісту земельних ресурсів та комунальної власність селищної ради довести дане рішення до відома громадян.

Селищний голова                                                                           Ю.В.Ящук

ДОДАТОК № 1

до рішення тридцять восьмої сесії

сьомого скликання  від 15.11.2018р.

СПИСОК

громадян, яким надано дозвіл   на розроблення документацій із землеустрою

щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства:

Прізвище, ім'я, по батькові

Місце знаходження земельної ділянки

Орієнтовна площа земельної ділянки

Марчук Алла Олександрівна

с. Глинівці вул. Ульянівка

0.3000га.

Салюк Людмила Василівна

с. Забара вул. Корольова

0,1700га.