Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про затвердження Програми розвитку земельних відносин, використання і охорони земель на території Червоненської селищної ради на 2020-2022 роки (56 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

П’ятдесят шоста сесія                                                         сьомого скликання

від 01.06.2020 року

 

Про затвердження Програми розвитку

земельних відносин, використання і охорони земель

на території Червоненської селищної ради

на 2020-2022 роки

 

      Керуючись п.34 ст.26 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення ефективного використання земельного фонду, розвитку земельних відносин та охорони земель на території Червоннської селищної, враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

 

ВИРІШИЛА

1. Затвердити Програму розвитку земельних відносин, використання і охорони земель на території Червоненської селищної ради на 2020-2022 роки (додається).

2. Внести зміни до селищного бюджету на 2020 рік:

2.1. Виділити кошти  в сумі 43258 грн.( сорок три тисячі двісті п’ятдесят вісім гривень) на виконання землевпорядних робіт по розробці документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок, які перебувають у комунальній власності Червоненської селищної ради.

3. Спеціалісту земельних ресурсів комунальної власності та екології Червоненської селищної ради щорічно надавати селищній раді інформацію про хід виконання Програми.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 

   Селищний голова                                                              Юрій ЯЩУК