Житомирська область, Бердичівський район

ХІІІ позачергова сесія VIII скликання

від 8 жовтня 2021 року

Про передачу службового автомобіля

Керуючись статтями 26, 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про національну поліцію» Наказу  Міністерства Внутрішніх Справ України від 28.07.2017 № 650 «Про затвердження Інструкції з організації діяльності дільничних офіцерів поліції», з метою ефективного виконання покладених на дільничного офіцера поліції завдань відповідно до законодавства України, враховуючи висновок постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати на умовах тимчасового безоплатного користування службовий автомобіль: марка – ЗАЗ 110217, колір - червоний, номерний знак – 01209 ВА, тип ТЗ – легковий хетчбек, рік випуску – 2003, який є власністю та перебуває у володінні та управлінні – Червоненської селищної ради, старшому дільничному офіцеру поліції.

2. Встановити термін тимчасового безоплатного користування автомобілем з 01.10.2021 року по 31.12.2021 року.

3. Визначити місце стоянки автомобіля гараж КНП "АЗПСМ" Червоненської селищної ради за адресою: вул. Заводська, 6, смт. Червоне, Бердичівського району, Житомирської області. Відповідальним за збереження автомобіля призначити старшого дільничного офіцера поліції - Яковчука Я.М.

4. Передати разом з автомобілем паливно-мастильні матеріали. Кожного місяця починаючи з 01.10.2021 року, згідно акту-прийому передачі, передавати паливно-мастильні матеріали у таких кількостях: бензин - 10 л. та газ нафтовий80 л. Встановити норму витрати бензину та газу нафтового на 100 км. пробігу у таких значеннях: бензин 6,4 л., газ нафтовий 8,0 л.

5. Затвердити форму Акта прийому – передачі майна відповідно додатка (Додається).

6. Вважати таким, що втратило чинність рішення селищної ради  115 «Про передачу службового автомобіля» від 18.03.2021 року, з 01.10.2021 року.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Селищний голова                                                                                         Юрій ЯЩУК