Житомирська область, Бердичівський район

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки (57 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

П’ятдесят сьома  сесія                                                             сьомого  скликання

від 25 червня  2020 року

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

та передачу у власність земельної ділянки

Розглянувши заяву жителя смт. Червоне  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки» для ведення особистого селянського господарства керуючись ст. 12, ст.118, ст.121 Земельного Кодексу України (із змінами та доповненнями), ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  враховуючи витяги з Державного земельного кадастру про земельну, селищна рада.

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити фактичний розмір земельної ділянки згідно фактичних вимірів відповідно додатка № 1 яка була встановлена при встановленні меж земельної ділянки.

2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки згідно додатка № 1.

3. Передати у власність земельну ділянку згідно додатка № 1  даного рішення.

4. Спеціалісту – землевпоряднику першої категорії селищної ради внести зміни в земельно – облікові документи.

Селищний голова                                                                                             Юрій ЯЩУК

ДОДАТОК № 1

до рішення п’ятдесят сьомої позачергової сесії

сьомого скликання  від 25.06.2020р.

СПИСОК

громадян, яким затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передано у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства:

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце розташування земельної ділянки

Площа земельної ділянки

Царенко Олена Володимирівна

смт. Червоне

0.1800га.

Секретар ради                                                                                           Галина КОЗИРЕНКО