Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про затвердження структури та штатного розпису селищної ради на 2020 рік (51 проект)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

П’ятдесят перша сесія                                                            сьомого скликання 

від грудня 2019 року

 

Про затвердження структури

та штатного розпису

селищної ради на 2020 рік

 

 

      Відповідно  до статті  26 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування  в Україні», Постанов Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», від 09 грудня 2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», від 10.05.2018 року №363 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268», враховуючи висновок постійної  комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку,   промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та  охорони  природи, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити структуру та штатний розпис Червоненської селищної ради  з 01.01.2020 року (Структура та штатний розпис додаються ).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку,   промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та  охорони  природи (Бачинський В.С.).

 

 

Селищний голова                                                                                Ю.В. Ящук