Про розгляд листа Андрушівського районного управління Головного управління Держпродслужби в Житомирській області. (41 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сорок перша сесія                                                                            сьомого скликання

від 25 лютого 2019 року

Про розгляд листа Андрушівського

районного управління Головного управління

Держпродслужби в Житомирській області.

Відповідно ст.93 Бюджетного Кодексу України, п.п.22,23 ст.26, ст.ст.61,64,65 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист начальника Андрушівського районного управління Головного управління Держпродслужби в Житомирській області від 22.02.2019 року за № 14-00/167, враховуючи висновок комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму фінансової підтримки Андрушівської районної державної лікарні ветеринарної медицини на 2019 р. (Додається).

2. Надати субвенцію з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми соціально - економічного розвитку в особі Андрушівського районного управління Головного управління Держпродслужби в Житомирській області в сумі 5000 грн. на встановлення ГБО ІІ покоління на автомобіль Андрушівської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                  Ю.В. Ящук