8 скликання (15 сесія): Про затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Червоненської селищної територіальної громади

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКИЙ  РАЙОН  ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ

ХV сесія VIII скликання

21  грудня 2021 року                                                                           № 412

Про затвердження Положення про

порядок надання одноразової матеріальної

допомоги мешканцям Червоненської

селищної територіальної громади

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи рішення виконавчого комітету Червоненської селищної ради від 30.11.2021 №134 «Про внесення на розгляд селищної ради проєкту рішення «Про затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Червоненської селищної територіальної громади», та з метою забезпечення надання одноразової грошової матеріальної допомоги мешканцям Червоненської селищної територіальної громади,  враховуючи рекомендації постійних комісій, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Червоненської селищної територіальної громади (додаток 1).
  2. Затвердити склад комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Червоненської селищної територіальної громади (додаток 2).

3.  Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Болотіна П.С.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг (Журавель І.М.)

Селищний голова                                                                            Юрій ЯЩУК

Рішення розроблено:

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                               Наталія СЕМЕНОВА

ПОГОДЖЕНО:

Заступник селищного голови

з питань діяльності виконавчих

органів ради                                                                                       Павло БОЛОТІН

Секретар селищної ради                                                                 Неля БЕЗНОСКО

Начальник відділу правового,

організаційно-інформаційного

забезпечення, документообігу,

цивільного захисту та мобілізаційної роботи                         Олександр САВЕНКО

Головний бухгалтер                                                               Світлана ЖУРБІЦЬКА

Начальник Фінансового відділу

Червоненської селищної ради                                                       Наталія ШЕВЧУК

Начальник Гуманітарного відділу

Червоненської селищної ради                                                          Оксана РОГАЛЬ

Начальник Служби у справах дітей

Червоненської селищної ради                                                 Людмила ЧЕПІНЕЦЬ

Додаток 1 до рішення Червоненської селищної ради від 21.12.2021 № 412

про порядок надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям

Червоненської селищної територіальної громади

1. Це Положення визначає порядок та умови надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Червоненської селищної територіальної громади (далі – Порядок) за рахунок видатків, передбачених у бюджеті Червоненської селищної територіальної громади (далі – Червоненська ТГ) на поточний рік.

2. Одноразова матеріальна допомога (далі - Допомога) надається на безповоротній основі особам, які зареєстровані та (або) проживають на території Червоненської ТГ або працюють в установах, організаціях та підприємствах Червоненської ТГ, у тому числі у комунальних закладах та підприємствах Червоненської ТГ.

3. Надання Допомоги у розмірі:

- від 300 гривень до 2 000 гривень – вирішується на засіданні виконавчого комітету Червоненської селищної ради.

- від 2 001 гривні до 10 000 гривень — вирішується на сесії Червоненської селищної ради.

4. Пропозиції щодо розміру одноразової Допомоги та можливість її надання заявникам визначається  комісією з питань надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Червоненської селищної територіальної громади (далі – комісія).

Висновки про можливість надання або відмову у наданні Допомоги, про розмір Допомоги надаються комісією на підставі поданих заявником документів з урахуванням акта обстеження матеріально-побутових умов проживання сім’ї заявника (за потреби) та з урахуванням причин звернення за наданням допомоги.

Засідання комісії проводяться не рідше одного разу на місяць та у разі потреби.

Організовує роботу Комісії – голова Комісії, а у разі його відсутності – заступник голови Комісії. Рішення Комісії вважається правомірним, якщо за нього проголосувала більшість від загального складу Комісії.

Комісія надає свої висновки у залежності від розміру допомоги:

- від 300 гривень до 2 000 гривень – у вигляді проєкту рішення виконавчого комітету Червоненської селищної ради;