Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (13 сесія): Про передачу майна комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади в оперативне управління Службі у справах дітей Червоненської селищної ради 

Червоненська селищна рада 

Житомирської області

 

ХІІІ позачергова сесія VIII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  08 жовтня 2021 року                                                                                  № 330

 

Про передачу майна комунальної власності

Червоненської селищної територіальної

громади в оперативне управління Службі у справах

дітей Червоненської селищної ради 

 

Відповідно до статей 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 135, 137 Господарського кодексу, Цивільного кодексу,  враховуючи лист Служби у справах дітей Червоненської селищної ради від 07.10. 2021р. № 164, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Передати  безоплатно з балансу Червоненської селищної ради на баланс Служби у справах дітей Червоненської селищної ради основні засоби та інші матеріальні активи  згідно з додатком 1.

2. Закріпити на праві оперативного управління за Службою у справах дітей Червоненської селищної ради майно визначене в пункті 1 даного рішення.

3. Доручити головному бухгалтеру Журбіцькій С.В.:

3.1. підготувати рішення виконавчого комітету про утворення комісії з безоплатного приймання-передачі основних засобів та інші матеріальних активів  визначених в додатку 1 даного рішення.

3.2. подати на затвердження виконавчого комітету Червоненської селищної ради акти безоплатного приймання-передачі основних засобів та інших матеріальних активів  визначених в додатку 1 даного рішення.

4. Службі у справах дітей Червоненської селищної ради прийняти основні засоби та інші матеріальні активи згідно актів приймання-передачі забезпечити приймання-передачу зазначеного майна відповідно до чинного законодавства та у місячний термін надати селищній раді акти приймання-передачі.

5. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Болотіна П.С. 

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг (Журавель І.М.).

 

 

Селищний голова                                                                                   Юрій ЯЩУК

 

 

Рішення розроблено Службою у справах дітей

 

 

Начальник  Служби у справах дітей                                               Людмила ЧЕПІНЕЦЬ

 

 

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник селищного голови

з питань діяльності виконавчих

органів ради                                                                                            Павло БОЛОТІН