Про передачу в оренду земельної ділянки (60 проєкт-12)

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

Шістдесята сесія                                                                  сьомого  скликання

від 17 вересня 2020 року

Про передачу в оренду

земельної ділянки

Розглянувши заяву  гр. Житинського Максима Володимировича,  що проживає за адресою смт. Червоне, вул. 8-Березня 24, та заслухавши інформацію  спеціаліста першої категорії земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради Волинця  О. В. про передачу в оренду земельної ділянки за межами населеного пункту смт. Червоне, для сінокосіння і випасання худоби загальною  площею 0,50 га., керуючись ст.93 „1„3., ст. 124 „1„ Земельного Кодексу України, законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна  рада

ВИРІШИРА:

1. Передати в оренду терміном на 7 (сім ) років із земель комунальної власності Червоненької селищної ради земельну ділянку для сінокосіння і випасання худоби, яка розташована за межами смт. Червоне  площею 0,50га. кадастровий номер 1820355600:04:000:0420.

2. Згідно витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки розробленого відділом Держгеокадастру в Андрушівському районі вартість земельної ділянки площею 0,50га. становить 3717,79грн., встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі __ % від вартості землі, яка буде становити ______грн. в рік /____грн. в місяць.  громадянину Житинському М. В.  вносити  орендну плату :

- за перший рік - не пізніше трьох банківських днів з дня укладення договору оренди;

- починаючи з наступного року - відповідно до Податкового кодексу України (щомісячно протягом 30 календарних днів).

3. Зобов’язати гр. Житинського М. В. зареєструвати інше речове право згідно договору оренди земельної ділянки в  термін передбачений чинним законодавством, та  приступити  до користування земельною ділянкою після державної реєстрації права оренди.

4. Спеціалісту першої категорії  земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради довести дане рішення до відома гр. Житинському М. В.    щодо виконання пунктів № 1, 2, 3 цього рішення та внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                               Юрій ЯЩУК