Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про передачу у власність земельної ділянки (49 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

КОАТУУ 1820355600

 

Сорок дев’ята позачергова сесія                                                                сьомого  скликання

від ­­ 18 жовтня 2019 рік 

 

Про передачу у власність

земельної ділянки

           

     Відповідно до Законом України « Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) зі змінами та доповненнями, розглянувши заяву гр. Тетерука Сергія Анатолійовича, який проживає на  території Червоненської селищної ради Андрушівського району с. Великі Мошківці, про передачу у власність земельної ділянки частки (пай).

     Враховуючи проведене жеребкування щодо розподілу земельних ділянок  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, враховуючи сертифікат на право на  земельної ділянки частку  (пай) серія ЖТ № 012265, від 21 серпня 1996 витяг з ДЗК та довідку Червоненської селищної ради про прийняття участі у жеребкуванні № 19 , з  розпайованого ВАТ «Червонське» та рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи,   селищна рада

 

Вирішила:

1. Передати у власність земельну ділянку на рівні земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Тетеруку Сергію Анатолійовичу   кадастровий номер земельної ділянки 1820381300:05:000:0019,  площею 2,5717га. що розташована за межами населеного пункту с. Великі Мошківці Андрушівського району Житомирської області за рахунок земель розпайованого ВАТ «Червонське».

2. Власнику земельної ділянки взяти до відома, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права власності на неї, відповідно до Земельного кодексу України.

3. Рекомендувати  гр. Тетерук С. А., повідомити Червоненську селищну раду про державну реєстрацію речового права на земельну частку (пай) № 19 для внесення змін в земельно-облікові документи.

4. Спеціалісту земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради внести зміни в земельно – облікові документи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

Селищний голова                                                                          Ю. В. Ящук