12 Липня, 2021 р., 09:43
Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», розглянувши подання обласної державної адміністрації від 23.02.21 №1001/2-21/45, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від 28.04.2021, бюджету та фінансів від 24.05.2021     обласна рада
09 Липня, 2021 р., 19:29
Відділ освіти та економічного розвитку Червоненської селищної ради  інформує про заходи, організовані до свята Івана Купала,  які були  проведені  6 і 7 липня 2021 року.
09 Липня, 2021 р., 19:24
З 1 липня 2021 року набрав чинності Закон України від 29.06.2021 № 1584-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (далі Закон 1584) в частині визначення мінімальних розмірів пенсій по інвалідності та розмірів мінімальних пенсійних виплат.
08 Липня, 2021 р., 14:34
У межах реалізації проєкту «Оцінка та удосконалення комунікацій між владою та громадськістю в Дніпропетровській області під час пандемії COVID-19», який виконується в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу і реалізується Інститутом економічних досліджень, ГО «Інститут Громадської Експертизи», яка є членом Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» (http://probudget.org.ua/) підготовлено 4 випуск програми «Територія громади: чесно та експертно» на тему «Як створити сприятливий бізнес-клімат у громаді?». Якщо Ви не встигли переглянути прямий ефір, ми надаємо посилання на запис, який Ви зможете переглянути у зручний для Вас час: https://youtu.be/pK2XpTqwkro .
08 Липня, 2021 р., 14:31
Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» спрямована не лише на вирішення проблеми внутрішніх перевезень, а й на розвиток транзиту й міждержавних відносин. Про це заявив заступник керівника Офісу Глави держави Кирило Тимошенко під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Міжнародна політика».
30 Червня, 2021 р., 11:18
Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517), інформуємо.
30 Червня, 2021 р., 08:23
Житомирський інститут