Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про розгляд листів начальника управління праці та соціального захисту населення Андрушівської РДА

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

      

Двадцять дев’ята сесія                                                                             сьомого скликання

 

Від                       2018 року

 

Про розгляд листів начальника управління

праці та соціального захисту населення

Андрушівської РДА

                                              

     Заслухавши інформацію селищного голови Ящука Ю.В. та розглянувши листи  начальника управління  праці та соціального захисту населення Андрушівської РДА від 31.01.2018 року за № 02-19/227 про виділення коштів на послуги зв’язку пільговим категоріям громадян по Червоненській об’єднаній територіальній громаді для відшкодування Житомирській філії ПАТ «Укртелеком» та від 01.02.2018 року за №02-20/240 про виділення коштів на послуги перевезення пільгових категорій громадян по Червоненській об’єднаній територіальній громаді для відшкодування ПАТ «Українська залізниця», відповідно п.23 ст.26, ст.ст.61,65 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.93 БК України, враховуючи висновок постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1.  Внести зміни до селищного бюджету на 2018 рік.

2.  Виділити кошти в сумі:

  • 10000,00 грн. /десять тисяч гривень/ для забезпечення відшкодування Житомирській філії ПАТ «Укртелеком» за надані послуги зв’язку та установку телефонів пільговим категорія громадян,
  • 6000,00 грн. /шість тисяч гривень/ для забезпечення відшкодування ПАТ «Українська залізниця» за надані послуги перевезення пільгових категорій громадян, які перебувають на обліку в ЄДАРП та проживають на території Червоненської об’єднаної територіальної громади.

3.  Бухгалтерії селищної ради перерахувати кошти в сумі 16000,00 грн. /шістнадцять  тисяч гривень/ до районного бюджету Андрушівського району.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування,   фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 Селищний голова                                                           Ю.В. Ящук