8 скликання (11 сесія): Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

XІ сесія VIII скликання

від 20 серпня  2021 року                                                                                 № 275

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 116, ст. 118, ст. 121, ст. 122 Земельного Кодексу України,  ст. 30, ст. 56 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяви громадян та заслухавши інформацію спеціаліста І категорії земельних ресурсів комунальної власності та екології Волинця О. В. про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) враховуючи те, що дані громадяни набули право власності на майно та згідно записів в земельно-облікових документах відповідно додатку № 1 даного рішення.

2. Дозволити громадянам замовити і виготовити у відповідних землевпорядних організаціях, що мають ліцензії на виконання вказаних робіт, технічну документацію із землеустрою  на земельні ділянки на площу що вказана в додатку № 1 даного рішення.

3. Встановити термін дії наданого дозволу даного рішення на період 1 (одного) року з дати прийняття цього рішення.

4. У випадку, коли громадянин, кому надано дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у відповідності даного рішення не надасть у вказаний термін погоджену документацію із землеустрою на затвердження до Червоненської селищної ради, дозвіл вважатиметься анульованим.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Селищний голова                                                                                     Юрій ЯЩУК

Додаток №1

до рішення одинадцятої сесії

восьмого  скликання від 20 серпня 2021 року