Правила поведінки у «Крилівська гімназія» Червоненської селищної ради Житомирської області

Правила поведінки у

«Крилівська гімназія» Червоненської селищної ради Житомирської області

1. Правила поведінки учнів базуються на чинному законодавстві України.

2. Учень приходить до гімназії за 10-15 хв. до початку навчальних занять, займає своє робоче місце, готує все необхідне навчальне приладдя до уроку.

3. Гімназія - територія, на якій не місце будь-яким видам зброї, в т. ч. ножам, вибуховим, вогненебезпечним речовинам, алкогольним напоям, цигаркам, наркотикам, токсичним речовинам.

4. Йти з гімназії та її території під час освітнього процесу можна лише з дозволу вчителів або медичної сестри (попередньо узгодивши з батьками).

5. Учні поводяться ввічливо, піклуються про молодших школярів, проявляють повагу до старших. Учні поважають цінності своєї гімназії.

6. У гімназії учні поводяться гідно та поважають честь і гідність людей, які знаходяться поруч.

7. Учні бережуть гімназійне майно, дбають про чистоту та порядок на території гімназії.

8. Цькування, бійки, залякування, лихослів'я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у гімназії та за її межами.

9. Учень старанно готує домашні завдання.

10. Для запису досягнень, повідомлень, учень подає щоденник учителям та класному керівникові.

11. Учні можуть користуватися мобільними телефонами, якщо таке передбачено як вид діяльності на уроці.

12. Учні і педагоги звертаються один до одного шанобливо.