Про виконання селищних програм забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій (43 сесія)

Андрушівського району Житомирської області

Сорок третя сесія                                                                сьомого  скликання

від 24 квітня  2019 року

Про виконання селищних програм забезпечення

пожежної безпеки та захисту населення і територій

від надзвичайних ситуацій

Заслухавши відповідно ст.26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» звіт про виконання селищних програм забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій за 2016 - 2017 роки та 2018 рік, врахувавши рекомендації постійних комісій селищної ради, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про виконання селищних  програм забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій за 2016 - 2017 роки та 2018 рік взяти до відома.

2. Зняти з контролю рішення дев’ятої сесії сьомого скликання від 30.06.2016 року «Про затвердження селищної  програми забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і територій від НС на 2016 - 2017 роки», рішення тридцять другої сесії селищної ради сьомого скликання від 13 червня 2018 року «Селищна комплексна програма забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій на 2018 рік».

Селищний голова                                                                   Ю.В.Ящук

Інформаційна довідка

про виконання селищних програм забезпечення

пожежної безпеки та захисту населення і територій

від надзвичайних ситуацій за 2016, 2017 та 2018роки

Значущість проблеми забезпечення протипожежного захисту об'єктів полягає у необхідності реалізації державної політики у сфері пожежної безпеки, яка відповідно до Кодексу цивільного захисту України є невід'ємною частиною державної діяльності щодо охорони життя та здоров'я людей, національного багатства і навколишнього природного середовища.

Незадовільною ситуацією є травмування та загибель людей на водних об’єктах. Незважаючи на запроваджені профілактичні заходи, через грубі порушення правил поведінки на воді гинуть люди.

В цілому за 2016-2017 роки в населених пунктах району зареєстровано147 пожеж. Збиток завданий вогнем становить понад 5 млн. гривень.

На протязі 2018 року на території Червоненської селищної трапилось 32 надзвичайні події, які ліквідовувалися особовим складом та працівниками 36 Державного пожежно-рятувального поста, а саме: 3 рази відкачувалась вода з підтоплених будинків та садиб; 3 рази буксирувалася техніка та автобус; 26 пожеж, з них: в смт.Червоне – 13; с. Малі мошківці – 4, с.Великі Мошківці – 2, с.Глинівці – 4, с.Забара – 1, с.Котівка – 1, с.Крилівка – 1.

На протязі 2016-2018 років за кошти селищного бюджету, в сумі 112 854,00 грн. (сто дванадцять тисяч вісімсот п’ятдесят чотири гривні), для оперативно-рятувального підрозділу 36-го ДПРП смт.Червоне було придбано:

1. Міні електростанція -1шт.
  2. Висувна драбина – 1шт.
  3. Подовжувачі – 2 шт.
  4. Болгарка – 1 шт.
  5. Зварювальний апарат – 1шт.
  6. Штатив  з ліхтарями – 1 шт.
  7. Човен гумовий – 1 шт.
  8. Помпа – 1 шт.
  9. Бензопила – 1 шт.
  10. Всмоктуючі водозабірні рукава – 2 шт.
  11. Бойовий захисний одяг – 9 комплектів.

Можна зауважити, що кількість пожеж, загибель та травмування на них людей, економічні втрати та матеріальні збитки від їх наслідків зменшились.

Також було виділено, на закупівлю компресорного обладнання, для посилення матеріально-технічного забезпечення оперативно-рятувального підрозділу 5 ДПРЧ м. Андрушівка 25000,00 грн. (двадцять п’ять тисяч гривень).